Gyntima detský intímny umývací gél 100 ml
Recenzie nám o ✅ Gyntima detský intímny umývací gél 100 ml prezradili, čo sa zákazníkom páči, aké má výhody a nevýhody. Cena ... Čítať ďalej »
Recenzie nám o ✅ Gyntima detský intímny umývací gél 100 ml prezradili, čo sa zákazníkom páči, aké má výhody a nevýhody. Cena ... Čítať ďalej »
E-shop predáva tento tovar Gyntima detský intímny umývací gél 100 ml za výhodnú cenu 4.31 €. Vyberte si, kde ho kúpite.
Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod , recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.
Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí Slovenská pošta alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).
Zistiť dostupnosť
Cena | ✅ ️4,31€ |
Dostupnosť | ➡️ skladom |
Hodnotenie | |
Kde kúpiť | 🛒 Obchod |
Nechajte objaviť svoje deti svoju vlastnú podvodnú rozprávku doma v sprche alebo vo vani. Pri kúpaní už žiadne slzy.
Objav Fa Kids Shower Gel and Shampoo so sviežou vôňou.
Gél umýva telo a vlasy detí. Obsahuje výťažok z nechtíka získaným z kvetov pestovaných BIO.
Už od narodenia môžete používať gél LAVANT DOUX. Vysoký obsah prírodných zložiek.
Sprchový gél na telo a vlasy, s vitamínom B3 a panthenolom. Bez parabénov, PEG, EDTA, SLS/SLES, minerálnych olejov, silikónového oleja, parafínov a farbív.
Najlepšia starostlivosť o detskú pokožku. Špeciálne vyvivnutý pre jemnú a citlivú pokožku už od prvého dňa narodenia vášho dieťatka.
Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 18.04.2025

Pridané: pred mesiacomProdukt Gyntima detský intímny umývací gél 100 ml má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Detské sprchové gély aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Pridané: pred mesiacomVýber tovaru v kategórií Detské sprchové gély som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode DrMax.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Pridané: pred mesiacomZatiaľ je všetko v poriadku.

Pridané: pred mesiacomBol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Pridané: pred mesiacomTento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Pridané: pred mesiacomohodnotím neskôr

Pridané: pred mesiacomNa nete má Gyntima detský intímny umývací gél 100 ml veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba